Zarobione Niedzielnegranie.pl

 

0
Posted 27 sierpnia 2013 by

Witamy po tygodniowej przerwie. Jak wiecie nazwa zobowiązuje, każdy ma jakieś zajęcia poza graniem, co niestety przełożyło się na brak wpisów. Mamy jednak nadzieje że wybaczycie to nam i wrzucamy dziś całą stertę informacji!

1. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy w końcu gameloftowego Asphalta 8. Ale pewnie zagrywacie się już w niego:)

 

2. EA zapowiedziało, iż ich najnowsza odsłona mobilnej kopanki – FIFA 14, będzie dostępna w formie free to play. Co to oznacza dla nas? Znając pazerność EA, każdy zawodnik będzie musiał odpoczywać po meczu, bądź pić red bulle za prawdziwe pieniądze, by wrócić do gry.

 

3. Raz jeszcze Ea. Tym razem wyciągają z odmętów elektronicznej historii markę Dungeon Keeper i robią z niej mobilną grę typu tower defence. Bardzo mi się to nie podoba, gdyż takie granie na sentymentach działa mi strasznie na nerwy. Gra pojawi się zimą tego roku i prawdopodobnie wyjdzie w formule free to play, więc szykujcie już portfele na wykup jednostek.

dungeon_keeper_mobile_03

 

4. TERAZ POLSKA!! Znane w mobilnym świecie Polskie studio Vivid Games, które zaistniało głównie dzięki grze Real Boxing, zapowiedziało nowy tytuł własnej produkcji Godfire: Rise of PrometheusJak sama nazwa wskazuje, będziemy prowadzić za rękę Prometheusza w jego drodze do obicia ryjów postaciom z greckiej mitologi. Na razie dostępne mamy jedynie 2 screeny i żadnego trailera, więc niestety nie możemy nic powiedzieć o samym tytule, prócz tego, że będzie naprawdę ładny. Z resztą Vivid zapowiedziało, że przy tytule wspomoże ich Platige Image, czyli kolejna znana Polska firma pod dowództwem Tomasza Bagińskiego.pro_650_2

 

5. Za kilka miesięcy dostaniemy kolejnego, świetnie zapowiadającego się RPG’a, na podstawie książki Samotny Wilk. Niestety Nie jestem zaznajomiony z oryginałem, ale po trailerze wiedzę ze jest to książka w klimatach dark fantasy. Zapowiada się kawałek świetnej gry, wiec będziemy mieli na nią oko.

 

6. 19 września Rovio wydaje kolejna grę z serii Angry Birds Star Wars. Druga odsłona gniewnych ptaków w kosmosie posiadać będzie ponad 30 różnych postaci, a co za tym idzie całą serię zabawek wściekłoptakowogwiezdnowojennych. Tak, to specjalnie wymyślony przeze mnie wyraz.

 

7. Czas na pyszne indory. Lucas Pope twórca wydanej niedawno gry Papers, Please. Zapowiedział, że ma zamiar w niedalekiej przyszłości przeportować swoją grę na tablety. Ta produkcja opowiada o pracy celnika w czasach zimnej wojny, w jakimś fikcyjnym kraju bloku wschodniego. I chociaż gra nie zapowiada się szczególnie emocjonująco, to jednak jest naprawdę wciągająca. Warto z resztą sprawdzić darmowa betę dostępną pod tym adresem.

 

8. Indyków ciąg dalszy. Twórcy ciepło przyjętego endless runnera Punch Quest, pokazali światu swój najnowszy projekt Death Road to Canada. Będzie to generowana losowo historia o przetrwaniu i powrocie do pięknej Kanady. Bo w Kanadzie nawet zombie są mile.


mfn

 
Zdobywca podziemnych światów oraz były gwiezdny marines, fan cyberpunka i automatów arcade.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)