Zapowiedzi i promocje: X-com, Shadowrun Returns i inne

 

0
Posted 18 czerwca 2013 byHej ludziska! Pewnie zastanawiacie się dlaczego nie bombardujemy was wielką ilością wszelkiej maści materiałami prasowymi, trailerami i zapowiedziami? Odpowiedź, jak zawsze, kryje się w nazwie bloga. Niestety redakcja Niedzielnego Grania musi najpierw wypełnić swoje przyziemne obowiązki, jak np. praca, a dopiero potem przejść do śledzenia nowinek ze świata gier. Druga rzecz to filtrowanie tylko tych tytułów, w które rzeczywiście MY chcielibyśmy zagrać.

Ale, skoro już znalazłem chwilę, podzielę się z wami co ostatnio rzuciło mi się w oczy:

– XCOM: Enemy Unknown

Już w czwartek premiera tej znakomitej produkcji, znanej z komputerów stacjonarnych i konsol. Jest tylko jeden szkopuł – będzie kosztować 20 euro. Szczerze mówiąc to dużo i mało. W końcu produkcje od Square Enix również kosztują podobne pieniądze. Jestem zdania, że jeśli za grą stoi jakość, to warto w nią zainwestować. A jeśli gra się sprzeda, będzie więcej pełnoprawnych produkcji na iSprzęty i to napawa mnie optymizmem. Co prawda, ja mam swojego X-coma już na Steamie i nie wiem czy skuszę się na mobilną wersję w dniu premiery. Chyba poczekam na jakąś promocję (bo gry nawet nie zacząłem, jestem po prostu niewolnikiem Steamowych przecen).

 

– Shadowrun Returns

Wiecie, że kocham Cyberpunk? Nie wiecie? To już wiecie. Czekam na Shadowrun Returns już od dawna, ale ten niestety zaliczy opóźnienie. Będzie go można dorwać dopiero 25 lipca. Na pocieszenie kawałek gameplayu z wersji alpha

 

– Bloodmasque od Square Enix

Połączenie wampirów, Infinity Blade i możliwość nałożenia na postać zdjęcia własnej facjaty – czy coś może pójść nie tak? Miejmy nadzieję, że będzie to coś więcej niż kolejny klon Infinity Blade, bo nie wiem czy to przeżyję. Po cichu liczę na system walki troszkę zbliżony do tego z FF XIII. Byłby czad. Premiera jeszcze tego lata.

 

– Breach & Clear

Graliście w SWAT lub Rainbow Six? A co powiecie na grę w tych klimatach w połączeniu z widokiem a’la najnowszy X-com? Nie wiem jak wy, ale ja czekam. Premiera latem.

 

– Where’s My Mickey?

Smutno mi się robi, gdy myślę o Mickey Mouse. Zdaje mi się, że to taki zapomniany bohater. Już nikt go nie lubi :/ Disney jednak chce nam o nim przypomnieć wrzucając go do formuły znanej z Where’s my water?, która dla mnie jest ciekawsza, niż wszystkie Angry Birdsy razem wzięte.

 

– World War Z taniej!

Na koniec informacja o obniżce World War Z, która kosztuje teraz tylko 0,89 euro. Mnie gra bardzo się spodobała, choć wiem, że recenzje ma raczej średnie. Za taką cenę można się jednak skusić. Przeczytajcie wcześniej recenzję.

World War Z

World War Z

by Paramount Digital Entertainment


Aplikacja uniwersalna
za darmo

 

That’s all folks!


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)