Wór nowości – 30.05.2013

 

0
Posted 30 maja 2013 byNo Panie i Panowie, dzisiejszy wór nowości zawiera naprawdę kilka mocnych produkcji. Niestety większość z nich jest płatna. Szykujcie więc portfele, ja już popłynąłem z kasą.

Oto lista:

– Ace Attorney: Phoenix Wright Trilogy HD

To kolejny mocny port z Nintendo DS. W grze wcielamy się w przebojowego adwokata, który będzie musiał umiejętnie łączyć fakty, przedstawiać dowody i wysłuchiwać świadków, aby dowieść niewinności swojego klienta. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, chociaż nigdy z tą serią nie miałem do czynienia. Za całą trylogię przyjdzie nam zapłacić około 15 euro, co i tak jest mega tanią opcją w porównaniu do ceny oryginalnych tytułów. Za darmo zagramy w dwie pierwsze rozprawy – warto sprawdzić!

ace_attorney

Ace Attorney: Phoenix Wright Trilogy HD

Ace Attorney: Phoenix Wright Trilogy HD

by CAPCOM


Aplikacja uniwersalna
za darmo

 

– Warhammer Quest

Kolejne, po niedawno recenzowanym Talismanie, przeniesienie planszówki ze stajni Games Workshop. Tym razem padło na klasyk klasyków, czyli Warhammera. Pierwsze opinie są pozytywne więc warto zagrać lub poczekać na przecenę.

Warhammer Quest

Warhammer Quest

by Rodeo Games


Aplikacja uniwersalna
2.99 EUR

 

– World War Z

Czy można zrobić dobrą grę na licencji filmowej? Zdaje się, że jednak tak, zwłaszcza jeśli biorą się za niego ludzie od Horna. FPS, który obsługujemy jednym palcem robi piorunująco dobre wrażenie. Jak na razie jestem zachwycony. Zobaczymy co będzie dalej.

World War Z

World War Z

by Paramount Digital Entertainment


Aplikacja uniwersalna
za darmo

 

Jeśli czegoś brakuje wam na liście – dajcie znać w komentarzach.


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)