Wór nowości – 27.06.2013 – mocne zestawienie

 

0
Posted 27 czerwca 2013 byW dzisiejszym Worze Nowości sporo bardzo mocnych (przynajmniej w teorii) tytułów. Pojawiają się znane marki z innych konsol, wskrzeszenia i remake’i klasyków. Trzeba będzie niestety utopić sporo gotówki. Taki ciężki los gracza. Oto mocarne zestawienie:

– Contra: Evolution

Fanatycy klasycznej gry z NESa mogą kręcić nosem na ten remake czy remastering – jak zwał, tak zwał. Czy da się grać w Contrę na dotykowym ekranie bez fizycznego pada w rękach? Mam wątpliwości, ale być może oficjalny kontroler coś zmieni. Warto jednak zobaczyć nowe szaty cesarza.

contra evolution

by

by

 

– Samurai Shodown II

Emulator NeoGeo długo był gościem na moim starym PeCecie. Zagrywałem się w różnego rodzaju bijatyki, ale najbardziej trafiły do mnie dwa tytuły. Przepiękne gry spod znaku Last Blade oraz diabelnie grywalne Samurai Shodown. Mimo, że jestem cienki w bijatykach (na żywo też), to lubię w nie grać i dostać z kopa od „komputera”. Jedyne co odstrasza, to cena tego klasyka. No i znowu pytanie czy da się w to grać na dotykowcu?

SAMURAI SHODOWN II

SAMURAI SHODOWN II

by SNK CORPORATION


Aplikacja uniwersalna
2.99 EUR

 

– Layton Brothers: Mystery Room

Długo czekałem, aż seria o profesorze Laytonie trafi pod strzechy z pomocą sprzętów Apple. Co prawda nie są to konwersje znanych tytułów z DS, ale nowa przygoda, w której wcielimy się w syna znanego uczonego, inspektora Alfendi Laytona oraz jego uroczą „asystentkę”  Lucy. Będziemy pracować nad rozwiązaniem zagadek związanych z morderstwem, będziemy szukać wskazówek, itp. Nie jest to 1:1 Laytonowska gra, ale i tak jestem ekstremalnie szczęśliwy, że Ace Attorney, Ghost Trick a teraz Layton Brothers zagościły w AppStore.

layton brothers

LAYTON BROTHERS MYSTERY ROOM

LAYTON BROTHERS MYSTERY ROOM

by Level-5 Inc.


Aplikacja uniwersalna
za darmo

 

Colin McRae Rally

Kolejny hicior w tym tygodniu. Oparty na Colin McRae Rally 2.0 remake pozwoli nam podziwiać jedną z najlepszych gier wyścigowych jakie powstały, na ekranie urządzeń z iOS na pokładzie.  Mam nadzieję, że fizyka i sterowanie są odpowiednio przygotowane. Jeśli tak, to ja zamykam się w mieszkaniu i nigdzie nie wychodzę (chyba, że iPada wyrwie mi dziewczyna, która uwielbia klasyczne Coliny – do czwórki włącznie). Ale uwaga, ten port podobno ma kilka wad: brak widoku z kokpitu, czy brak manualnej skrzyni biegów. Szkoda.

colin mcrae rally

Colin McRae Rally

Colin McRae Rally

by The Codemasters Software Company Limited


Aplikacja uniwersalna
2.99 EUR

 

Siegecraft TD

Jest to tower defence osadzony w universum Siegcrafta, czyli strategii wydanej na iOS 2 lata temu. Nie znam tego świata, a tower defence nie lubię, dlatego odsyłam was do filmu.

Siegecraft™ Defender

Siegecraft™ Defender

by Crescent Moon Games


Aplikacja uniwersalna
0.99 EUR

 

– Block Block Block

Jest to gra logiczna, w której będziemy musieli łączyć ze sobą po trzy kolorowe kwadraty w określonej liczbie ruchów. Zobaczcie sami o co tu chodzi.

BLOCK x 3

BLOCK x 3

by Noodlecake Studios Inc


Aplikacja uniwersalna
za darmo

 

 League of Evil 3

Nie wiem ile razy można odcinać kupony od jednego pomysłu, ale widać, że można zrobić już trzecią cześć gry, która na dobrą sprawę różni się niewiele od poprzedniczek. W tej odsłonie dostaniemy możliwość obejrzenia powtórek oraz garść społecznościowych ficzerów. Ja obecnie gram, w część drugą, która w tej chwili jest za darmo i na razie League of Evil 3 sobie daruję.

League of Evil 3

League of Evil 3

by Ravenous Games Inc.


Aplikacja uniwersalna
2.99 EUR

 

– Bounty Hunter: Black Dawn

Online Multiplayer FPS. Poza tym nic mi o tej grze nie wiadomo, ale wygląda dość przyjemnie.

by

 

– Great Battles Medieval

To mi wygląda na rozbudowaną, porządną strategię. Chyba warto się skusić.

Great Battles Medieval

Great Battles Medieval

by Slitherine

9.99 EUR

 

– War of the Zombie

I kolejna rozbudowana strategia, tym razem z Zombieeeee!

by Jacques Deul


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)