Wór nowości – 2.05.2013

 

0
Posted 2 maja 2013 byW AppStore zaczyna się robić ciekawie. Po bardzo dobrym poprzednim tygodniu, w tym również mamy kilka wartych uwagi nowości. Przyjrzyjmy się im bliżej:

 

– Star Command

Sfinansowana w Kickstarterze produkcja, w której jesteśmy kapitanem statku kosmicznego i będziemy mieli pełne ręce roboty, aby obsadzać odpowiednią załogę i walczyć z przeciwnościami losu. Przypomina to trochę produkcje Kairosoft. Zdecydowanie warto zwrócić na ten tytuł uwagę.

Star Command

Star Command

by Star Command, LLC


Aplikacja uniwersalna
2.99 EUR

 

– Sorcery!

Połączenie rpg z interaktywną nowelą literacką (?) opartą o opowieści mało znanego u nas Steve’a Jacksona. Pewne jest, że będzie dużo czytania, a opowieść podobno jest na poziomie. Na ten moment trochę drogo, ale dla miłośników interaktywnej literatury pozycja jak znalazł.

Sorcery!

Sorcery!

by inkle


Aplikacja uniwersalna
4.99 EUR

 

– Dark Avenger

Kolejne podejście do Diablo na ekrany dotykowe. Mam nadzieję, że model free-2-play będzie zdecydowanie bardziej przystępny niż przy recenzowanym niedawno Dungeon Hunter 4.

by

 

– Emilly In Darkness

Bardzo nastrojowa zeldo-przygodówka z bohaterką o imieniu Emilly w roli głównej. Może być ciekawie.

by

 

– Paper Titans

Platformówka logiczna, które zwraca na siebie uwagę przez kartonową stylistykę grafiki.

by

 

Dajcie znać jeśli zapomnieliśmy o jakiejś ciekawej produkcji.


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)