Turbo Racing League – wyścigi z pulą nagród 1 mln dolarów

 

0
Posted 18 maja 2013 byW świecie opanowanym przez atakujące nas zewsząd reklamy, dobry marketingowy pomysł na promocję produktu lub usługi jest wart każdej ceny.

Jednak dział marketingu zbliżającego się filmu animowanego ze stajni Dreamworks chyba oszaleli. Zacznijmy jednak od początku.

Animacja pt. Turbo będzie opowiadać o przygodach ślimaka, który bardzo chce zostać kierowcą rajdowym, a w skutek wypadku stał się niezwykle szybki. Tyle o filmie, przejdźmy do marketingu. Dreamworks postanowił zlecić firmie Pik Pok stworzenie gry na licencji. Oczywisty stał się wybór gatunku – wyścigi w stylu Mario Kart czy raczej Table Top Racing. Gra nazywa się Turbo Racing League, jest darmowa i oferuje wszystkie standardowe funkcjonalności gokartowych wyścigów, tyle że ze ślimakami w roli głównej.

To jednak nie wszystko. Przez najbliższe 8 tygodni dziesiątka najlepszych graczy podzieli między sobą 500.000 $ (słownie: pięćset tysięcy dolarów). Następnie ósemka najlepszych pojedzie do Los Angeles na finały, gdzie zwycięzca zgarnie pozostałe pół miliona baksów.

Ściągacie już appkę na wasze iSprzęty? Wstrzymajcie konie.

Punkt 6 regulaminu wyraźnie mówi, że konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców USA.

Oczywiście, warto sprawdzić samą grę. Jeśli nie wy, to może wasze dzieciaki wcielą się w turbo – ślimaki.

Turbo FAST

Turbo FAST

by PikPok


Aplikacja uniwersalna
za darmo


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)