Spóźnione nowiny na koniec tygodnia – 16.12.2012

 

0
Posted 16 grudnia 2012 by

Na blogu ostatnio wieje tylko wiatr, a to z powodu wytężonej pracy zawodowej przed świętami. W tym tygodniu powinno być jednak lepiej. W każdym razie przedstawiam kolejną edycję spóźnionych, nieaktualnych newsów!

 

Tańsze gry od Rovio

Takie hity jak seria Angry Birds (w tym edycja Star Wars), Amazing Alex oraz Bad Piggies w wersji HD kosztują teraz tylko 0,89 €. Ten news jest o tyle spóźniony, że promocja potrwa tylko do końca weekendu, a więc jeszcze kilka godzin 🙂

 

The Bard’s Tale było za darmo!

Ale już nie jest. Na szczęście gra nie powróciła do starej ceny i w tym momencie kosztuje tylko 0,89 €. Gracze chwalą sobie specyficzny humor tej produkcji, więc trzeba spróbować.

 

Aplikacja Mapy Google w końcu w AppStore

Pora więc zainstalować iOS 6. Nic dodać, nic ująć.

 

Aralon: Sword and Shadow HD za darmo w AppStore

Rozbudowane, choć nieco toporne RPG od twórców gry Ravensword, jest dostępne przez jakiś czas za darmo. Jeśli chcecie pograć w generyczny i nieco nudnawy erpeg – polecam.

 

Ascension: Chronicle of the Godslayer za darmo!

Rozbudowana gra karciana w klimatach fantasy od tej pory dostępna za darmo. Gra jest odwzorowaniem prawdziwego karcianego systemu, co może dla niektórych podnieść jej wartość.

 

Air Hockey za darmo!

Duchowy brat Cymbergaja (prawie jak Cyber Guy) od teraz dostępny za darmo. Nieodzowny element dobrej zabawy podczas przerw kawowych i lunchu. Warto go mieć na swoim iSprzęcie, bo nigdy nie wiadomo z jaką grubą rybą przyjdzie nam w niego grać.

 

Squids za darmo!

Squids – nietypowy miks gry akcji, strategii i RPGa, w cukierkowej grafice, z tytułowymi kałamarnicami w rolach głównych, od teraz za darmo. Nic tylko brać.

 

That’s all folks!


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)