Scribble Hero – recenzja

 
 
W skrócie
 

Podsumowanie: Ta gra to wymarzony prezent dla fanów takich produkcji. Mnogość akcji i dużo zabawy ucieszy każdego maniaka gier mobilnych.
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
9 total ratings

 

Plusy


Dużo akcji, różnorodność broni i bonusów, dużo wrogów, dynamika gry, komiksowy świat.

Minusy


Brak


0
Posted 28 maja 2013 by

 
Pełny artykuł
 
 


Scribble Hero to idealny smakołyk dla fanów ogromu akcji i niesamowitych przygód. Wcielamy się w rolę narysowanej postaci – chłopaka, który musi uratować piękną dziewczynę. Prawdopodobnie jest to nasza wybranka serca. Na początku gry jesteśmy zapoznawani w mechanikę rozgrywki i w jej zasady panujące na polu walki.

scribble hero

Od samego początku jesteśmy skazani na samego siebie i na małe pomoce bonusowe, jakimi są pojedynczy granat czy wściekły pies. Nasza postać jest narysowana na środku dużej planszy. Z obu stron napływają fale wrogów, a my naszą postacią balansujemy i strzelamy do maszerujących na nas jednostek. Wrogowie są tutaj bardzo zróżnicowani, a każda rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczna niż poprzednia. Batalie trwają od 1 do 2 minut, w zależności od tego jak dobrze będziemy sobie radzić. O postępach i procentach ukończonej planszy informuje nas pasek u góry ekranu. Pod koniec każdej z rund jesteśmy obdarowani kołem fortuny, które losuje nam smakowity atrybut, który przy kolejnej rozgrywce może nam znacząco ułatwić ukończenie danej planszy.

scribble hero

Na arenie w kolejnych kampaniach za zabijanie i eliminacje wrogów zdobywamy złote monety, za które możemy nabyć lepsze bronie oraz atrybuty i dodatki w specjalnym sklepiku. Większość z nich kosztuje sporo, ale gra jest tak wciągająca, że uzbieranie potrzebnej ilości jest rzeczą przyjemną, a nie nużącym zajęciem. Każdą z broni możemy także ulepszyć i wrzucić na kolejny poziom co sprawi, że fale wrogów będą szybciej znikać z planszy. Gra posiada dwa tryby gry. Główny – fabułę oraz tryb przetrwanie.

scribble hero

Produkcja jest darmowa i pewnie wciągnie nie jednego fana gier akcji. Ta gra to wymarzony prezent dla fanów takich produkcji. Mnogość akcji i dużo zabawy ucieszy każdego maniaka gier mobilnych.

Scribble Hero

Scribble Hero

by Nickelodeon


Aplikacja uniwersalna
za darmo


ksk

 
Nadworny hippis, amator fotografii, pasjonat poezji i maniak technologii. Wielbiciel gier niezależnych.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)