Niedzielnegranie.pl startuje!

 

0
Posted 5 listopada 2012 by

Witajcie na blogu niedzielnegranie.pl!

Blog będzie poświęcony hardcorowym graczom na emeryturze. Dobijasz lub przekroczyłeś trzydziestkę? Stać cię na zakup konsoli i nowych gier? Nosisz w kieszeni smartfona, a w domu na stole leży nowy iPad? Będąc nastolatkiem marzyłeś o tym okresie życie. Co za ironia, że na swoją ulubioną rozrywkę – granie, nie masz już tyle czasu co kiedyś. Obowiązki, rodzina, często dzieci skutecznie ograniczają wolny czas do minimum. Możesz jednak poświęcić w tygodniu te parę godzin na lekki odpoczynek przy piwku i wybranej grze. Znasz to? W takim razie będziesz tu częstym gościem.

Na łamach bloga skupię się na recenzjach gier na platformy iOS i Android z prostej przyczyny – zajmują najmniej czasu i zwykle łatwo w każdym momencie przerwać grę. Czasami opiszę też co ciekawsze produkcje na PS3, Wii i PC. Pamiętajcie, że sam mam ograniczony czas, więc częstotliwość wpisów nie będzie imponująca 🙂

Jeśli macie jakieś sugestie co do samego bloga, konkretnych gier do recenzji czy inne piszcie do mnie śmiało.

Jeżeli czujesz się na siłach, aby mi pomóc (niestety w tym momencie nieodpłatnie) zapraszam do kontaktu.

Życzę miłej lektury.


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)