JAZZ: Trump’s journey w niższej cenie!

 

0
Posted 2 stycznia 2013 byJedna z moich ulubionych platformówek na platformy mobilne JAZZ: Trump’s journey można kupić za 0,89 €.

Recenzowałem ją jeszcze dla android-fan.pl. Pisałem m.in.

JAZZ: Trump’s Journey to jedna z tych gier w Google Play, która nie rzuca się w oczy wielkimi reklamami, nie istnieje na stronie głównej, tylko czeka na swoje odkrycie. Dla mnie było to jedno z najmilszych odkryć na moim SGSie. Myślicie, że w kwestii platformówek powiedziano już wszystko? Mylicie się. Pozwólcie, że przybliżę wam tą grę.
Kierujemy sympatycznym, czarnoskórym Trumpem, który oprócz standardowych możliwości skakania, używania drabin i odbijania się od ścian, ma w swoich rekach również potężny instrument – swoją trąbkę. Dzięki niej możemy zatrzymywać czas. W ten sposób obracające się lub ruchome platformy, a także policjanci, stają się nieruchomi, a my możemy wykonać nasze akrobacje między platformami.
JAZZ: Trump’s Journey to majstersztyk jeśli chodzi o oprawę. Graficznie gra wygląda wspaniale. Całość narysowana jest w wyjątkowym stylu lat 20-tych. Widać tu dbałość o szczegóły i poczucie humoru. Animacje to poezja, wszystko jest ultrapłynne, świetnie zaanimowane. Grając, człowiek ma wrażenie, że jest w środku plakatu z tamtych lat.
JAZZ: Trump’s Journey jest świetną platformówką z czarującą oprawą graficzną i dźwiękową. Dawno się tak dobrze nie bawiłem, a jakość produkcji stoi na najwyższym poziomie. Takiej gry nie powstydziłby się steam, psn ani xba. I jeśli się tam pojawi na pewno kupię ją jeszcze raz. Namawiam was gorąco do ściągnięcia chociaż darmowego dema.

A na koniec jeszcze wideo:

 

JAZZ: Trump's journey

JAZZ: Trump’s journey

by Bulkypix


Aplikacja uniwersalna
2.99 EUR


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)