Humble Bundle 4 – aktualizacja

 

0
Posted 15 listopada 2012 by

Aktualizacja

Do zestawu Humble Bundle 4 dodano kolejne świetne gry (dla tych, którzy zapłacili więcej niż średnia wpłat). Do grona wspaniałych produkcji dołączyły:

– Avadon: Th Black Fortress

– Canabalt

– Cogs

– Sword & Soldiers HD

– Zen Bound 2

Tej kolekcji wstyd nie posiadać!

Pamiętajcie, że gry działają na wszystkich platformach (oprócz iOS, chlip)

Pojawiła się nowa odsłona zestawu Humble Bundle 4 for Android. Nazwa może być trochę myląca, ponieważ wszystkie gry w paczce można zainstalować również na Windowsie, Macach i Linuxsie. W najnowszej edycji tego zacnego zestawu (wspomagamy w ten sposób oprócz twórców również instytucje charytatywne) znalazło się 5 gier:

– Superbrothers Sword and Sworcery EP

– Cryon Physics Deluxe

– Eufloria HD

– Splice

– Waking Mars

Dla wszystkich, którzy zapłacą więcej niż wynosi średnia (obecnie nieco ponad 6$), do pobrania jest również Machinarium.

Dla mnie przede wszystkim to okazja do zapoznania się ze świetnymi soundtrackami, które również są do pobrania w postaci MP3 oraz FLAC. Wciąż słucham OST do Superbrothers Sword and Sworcery EP podczas pracy.

Pamiętajcie płacicie ile chcecie – to zestaw niemal obowiązkowy, więc nie czekajcie dłużej i wchodźcie na stronę Humble Bundle 4 www.humblebundle.com.


rsx

 
Hardcorowy gracz na emeryturze, teraz gra tyle, na ile pozwala mu wolny czas. Prowadzi walkę, aby być na bieżąco z nowymi tytułami, ale zwykle mu się to nie udaje.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)