DOTS – recenzja

 
 
W skrócie
 

Podsumowanie: Gra banalna w swojej prostocie i wykonaniu potrafi wciągnąć w swoją mechanikę jak w bagno. Ciężko się od niej oderwać. Jeśli kochasz rywalizację i dysponujesz dużą ilością wolnego czasu to zachęcam Cię gorąco do pobrania.
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
24 total ratings

 

Plusy


Prostota wykonania; wciągająca rozgrywka; osiągnięcia; dodatki i rożne urozmaicenia; rywalizacja i elementy społecznościowe.

Minusy


Nie nachalne, ale jednak występujące mikropłatności.


0
Posted 5 maja 2013 by

 
Pełny artykuł
 
 


Jesteś maniakiem łamigłówek, a wolny czas poświęcasz na rozwiązywaniu rozmaitych zagadek? Aplikacja Dots trafi z pewnością w Twój gust, wyzwoli zapał do zdrowej konkurencji i pobudzi Twoje szare komórki.

Aplikacja jest dowodem na to, że minimalizm i prostota połączona z klasyką staje się kluczem do sukcesu. Dots to rozgrywka polegająca na sukcesywnym i mądrym łączeniu oraz eliminowaniu kropek o tej samej barwie. W przeciągu 60 sekund musimy zlikwidować jak najwięcej kropek. Większą ilość punktów otrzymujemy za bardziej złożone połączenia. Zasada jest prosta. Im dłuższe połączenie, tym większa ilość zdobytych punktów.

Dots

Pod koniec każdej z rund otrzymujemy tablice z podsumowaniem naszej rozgrywki i statystykami.
Za punkty otrzymane przez łączenie kropek w naszej potyczce możemy później zaopatrzyć się w atrybuty takie jak: wstrzymanie czasu lub szybsze zbijanie kulek. Atrybuty te są dość kosztowne, jednakże wir w jaki rzuca nas walka sprawia, że nie myślimy o kosztownych zakupach, a zależy nam tylko na jak najlepszym wyniku.

Dots

Do atrybutów, rywalizacji i punktów dochodzą także rozmaite osiągnięcia. Z rozgrywki na rozgrywkę nasze oko staje się coraz to bardziej spostrzegawcze, a my sami stajemy się lepsi w dążeniu do pobicia kolejnego osobistego lub światowego rekordu.

Dots

Gra banalna w swojej prostocie i wykonaniu potrafi wciągnąć w swoją mechanikę jak w bagno. Ciężko się od niej oderwać. Jeśli kochasz rywalizację i dysponujesz dużą ilością wolnego czasu to zachęcam Cię gorąco do pobrania.

Dots: A Game About Connecting

Dots: A Game About Connecting

by Playdots, Inc.


Aplikacja uniwersalna
za darmo

Dots: Das Koordinationsspiel


ksk

 
Nadworny hippis, amator fotografii, pasjonat poezji i maniak technologii. Wielbiciel gier niezależnych.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)