Dead Ahead – recenzja

 
 
W skrócie
 

Podsumowanie: Dead Ahead to nowocześnie zmodyfikowany endless runner, na który warto rzucić okiem. Charakteryzuje się on nietypową grafiką i dużą paletą możliwości.
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
37 total ratings

 

Plusy


Mnogość opcji, zabaw, wyzwań, grafika, nie nudząca się rozgrywka

Minusy


Reklamy, mikropłatności


0
Posted 7 czerwca 2013 by

 
Pełny artykuł
 
 


Dead Ahead to produkcja mroczna i dynamiczna. Gra daje nam możliwość prowadzenia skutera i innych motocykli podczas apokalipsy zombie. Tematyka gier zombie to jeden z najpopularniejszych motywów w grach. Cieszy się on nieustającą sławą. W Dead Ahead mamy do wyboru 3 rodzaje udogodnień, dzięki którym szybciej i łatwiej będziemy przebijać się przez kolejne etapy przejechanej trasy. Wszystkie zabawki zakupimy za monety zdobywane w grze oraz za prawdziwą gotówkę. Mikropłatności występują, ale nie są wymagane. Wszystko można zdobyć nie wydając ani grosza z prawdziwego portfela. Jest to oczywiście dłuższa droga, ale o to w tym chodzi, żeby gra dawała nam jak najwięcej przyjemności.

dead ahead

Udogodnienia do zakupu to pojazdy, bronie i nowe lokalizacje. Inne pomniejsze trzy bonusiki to dodatkowe atrybuty, które sprawią, że w ekwipunku będziemy posiadać podwojoną ilość amunicji, nasza postać będzie szybciej przeładowywać broń, po zginięciu otrzymamy jeszcze drugą szansę od losu oraz możliwość odpalenia turbo. Paleta udogodnień, pojazdów jak i samych broni jest dość spora, a ceny ich zakupu wymagają od gracza nie jednej, a kilku godzin spędzonych z grą. Na pokonywanej przez nas drodze możemy także napotkać liczne wspomagacze takie jak: nitro, nieskończona amunicja czy pociski o podwójnej sile rażenia. Mnogość możliwości jeszcze bardziej wyzwala w nas chęć do głębszego poznawania tej produkcji.

dead ahead

Z minuty na minutę wraz z zaliczanymi co chwila pojawiającymi się zadaniami wskakujemy na kolejne poziomy. Zadania pojawiające się na ekranie stawiają przed nami coraz to bardziej wymagające wyzwania.

dead ahead

Gra jest dostępna za darmo. Jest to wersja z natrętnymi reklamami. Za 0,89 euro możemy dokupić wersję uwolnioną od spamu.

Dead Ahead to nowocześnie zmodyfikowany endless runner, na który warto rzucić okiem. Charakteryzuje się on nietypową grafiką i dużą paletą możliwości.

Dead Ahead™

Dead Ahead™

by Chillingo Ltd


Aplikacja uniwersalna
za darmo

Dead Ahead
Developer: CHILLINGO
Price: Free*


ksk

 
Nadworny hippis, amator fotografii, pasjonat poezji i maniak technologii. Wielbiciel gier niezależnych.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)