Carrot Fantasy – recenzja

 
 
W skrócie
 

Podsumowanie: Carrot Fantasy to gra jakich wiele w tej kategorii w AppStorze. Nie wnosi ona może nic nowego, a jedynie ukazuje nowe oblicze tego typu gier. Warto ją ściągnąć, bo to z pewnością lekko zmodyfikowane podejście do tego typu produkcji. Trzeba pobrać i przekonać się na własnej skórze.
 
Ocena
 
 
 
 
 
3.5/5


User Rating
14 total ratings

 

Plusy


Dużo map; ładna grafika; duży wybór arsenału.

Minusy


Niektóre dźwięki; szybko się kończy.


0
Posted 15 maja 2013 by

 
Pełny artykuł
 
 


Marchewkowa Obrona – Carrot Fantasy to gra, której gatunku w AppStorze przedstawiać nie trzeba. Jest to typowy tower defence.

Jako obrońcy planet i map musimy za pomocą różnorodnych działek eliminować kolejno napływające fale przeciwników, którzy mają ochotę na marchewkę, która czai się na końcu każdej ze ścieżek. Nasz cel od samego początku znamy i cała mechanika gry jest powielana z planszy na planszę, ale to nie przeszkadza nam – graczom cieszyć się pełnią zabawy.

Carrot Fantasy

Gier podobnych do tej produkcji jest w iOS-owym sklepie na pęczki, ale cukierkowość i masa plansz sprawia, że to przy niej chcemy się dobrze i długo bawić. Wymyślne działka, różne lokacje oraz ciekawie przedstawione ścieżki podążania naszych przeciwników rzucają nam pod nogi kolejne kłody uzależnienia, od których ciężko się opędzić.

Carrot Fantasy

Wir rozgrywki jest o tyle ciekawy, że z planszy na plansze wydaje się nam, że nasze zdolności i umiejętności wzrastają, a nas samych nie może już nic zaskoczyć. Co się okazuje, jest zupełnie inaczej, gdyż przeciwnicy stają się bardziej różnorodni, a dostęp do wszystkich dział jest mocno ograniczony, przez co trzeba logicznie i z pomysłem rozmieszczać pozycje obronne.

Carrot Fantasy

Mimo tego, że gra jest stylizowana na frajdę i zabawę nastawioną dla dzieci, to z pewnością ta produkcja przypadnie również do gustu nieco starszym graczom, którzy zjedli zęby w gatunku  tower defence. Cukierkowość i słodka muzyczka to nie przeszkoda, jeśli grywalność i funkcjonalność górują nad innymi aspektami, które są bezpodstawnie bardzo dopracowane.

Carrot Fantasy to gra jakich wiele w tej kategorii w AppStorze. Nie wnosi ona może nic nowego, a jedynie ukazuje nowe oblicze tego typu gier. Warto ją ściągnąć, bo to z pewnością lekko zmodyfikowane podejście do tego typu produkcji. Trzeba pobrać i przekonać się na własnej skórze.

CarrotFantasy

CarrotFantasy

by Beijing Kai Luo Tian Xia Technology Co., Ltd.


Aplikacja uniwersalna
za darmo


ksk

 
Nadworny hippis, amator fotografii, pasjonat poezji i maniak technologii. Wielbiciel gier niezależnych.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)