Book Of Heroes – recenzja

 
 
W skrócie
 

Podsumowanie: Book Of Heroes mimo swoich plusów jak i minusów jest produkcją z pewnością ciekawą i pod względem swojej mechaniki nie ma na tą chwilę podobnej, tak wyróżniającej się gry. Warto poświecić jej zatem chwilę czasu lub zanurzyć się do świata fantasy na dłuższą przygodę. Wir fantasy wciągnie każdego amatora tego gatunku, a czas który przy niej spędzicie z pewnością nie zostanie uznany za zmarnowany.
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
27 total ratings

 

Plusy


Dużo zadań; zróżnicowani przeciwnicy; duża społeczność graczy; cała masa ekwipunku; bogaty obszar rozwoju postaci

Minusy


Mikropłatności; brak rozbudowanych animacji; monotonia przy dłuższym okresie czasu gry (wbijanie kolejnych poziomów staje się coraz bardziej trudne)


0
Posted 20 kwietnia 2013 by

 
Pełny artykuł
 
 


Jesteś zapalonym fanem fantasy? Wielbicielem gier karcianych i strategii? To dobrze. Gra pt. Book Of Heroes jest doskonałą pozycją w sam raz dla Ciebie! Tworzenie postaci od podszewki wraz z atrybutami dekoracyjnymi plus możliwość ingerencji w rozmaite umiejętności, to istne niebo dla każdego rasowego gracza i konesera gatunku.

Twórcy postawili na wygląd, jakość i przejrzystość całej gry. Mapa jest nieruchoma oraz brakuje animacji. Wielu z was może poczuć się rozczarowana tym faktem, ale wydaje mi się, że prawdziwi fani docenią dobrą karcianą strategię.

book of heroes
Gra rzuca nas w wir fabuły do pewnego miasta i jego okolic w celu rozwiązywania questów i oswobadzania kolejnych włości. Wskakiwanie z poziomu na poziom jest dosyć oporne ale przecież o to powinno chodzić. Gra powinna być wyzwaniem i nie powinna nudzić. Przeciwnicy są wartościowi i stopniowo stają się sprytniejsi. Do każdej walki trzeba przygotować się mądrze i rozważnie. Trzeba być, z biegiem czasu, graczem sprytnym jak lis i silnym jak lew. Paleta możliwości gry odsłania przy odblokowaniu nowych poziomów nowe funkcje. Sklepy, fryzjer, statystyki innych graczy, trening bohatera. Odsłaniane nowe lokacje i zapędzanie się w głąb przygody sprawia, że gra wciąga na znacznie dłużej niż mogło się nam początkowo wydawać. O długości naszej zabawy przypomina nam pasek energii, który po wykonywaniu zadań się uszczupla. Tutaj nadchodzą mikropłatności, które w dzisiejszym świecie gier są nieuniknione. Występują i tutaj, ale nie są one konieczne.
book of heroes
Twórcy gry zadbali także o umilające aspekty społecznościowe. Czat globalny, nad którym opiekę sprawują moderatorzy oraz możliwość utworzenia własnej gildii to te elementy, które powinny skusić graczy o zmyśle stratega z wizją grupowych podbojów.
book of heroes
Gra warta zakosztowania. Wyróżnia się ona mocno od innych tego typu pozycji i jak dla mnie świeci najjaśniejszym światłem. Gra dostępna jest za darmo w w App Store oraz Android Market!

Book Of Heroes

Book Of Heroes

by Venan Entertainment, Inc.


Aplikacja uniwersalna
za darmo

Book of Heroes
Price: Free*


ksk

 
Nadworny hippis, amator fotografii, pasjonat poezji i maniak technologii. Wielbiciel gier niezależnych.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)