8bit Ninja – recenzja

 
 
W skrócie
 

Podsumowanie: Kolejna gra z serii, które nigdy się nie znudzą. Totalny pochłaniacz czasu oraz pożeracz baterii. Warto się nią zainteresować z jednego prostego powodu. Jest ona czaso umilaczem, a czas spędzony przy niej minie wam błyskawicznie.
 
Ocena
 
 
 
 
 
3.5/5


User Rating
6 total ratings

 

Plusy


Mnóstwo zabawy; wiele dodatków i urozmaiceń, chęć rywalizacji ze znajomymi i wielkie ambicje wbijania kolejnych rekordów.

Minusy


Reklamy; mikropłatności; sterowanie.


0
Posted 25 kwietnia 2013 by

 
Pełny artykuł
 
 


Totalne nudy w pracy? Mało ciekawy wykład, a może dłużąca się podróż komunikacją miejską? Bez obaw! W czeluściach AppStore-a znalazłem pozycję, która może być dla Ciebie wybawieniem we wspomnianych wcześniej opresjach. To 8bit Ninja.

8bit Ninja

Jest to gra zręcznościowa osadzona w Azjatyckim klimacie. Polega głównie na unikaniu spadających przeszkód pod postacią owoców lub piłek. Sterujemy postacią, która jest pikselowym ninją. Z początku gra wydaje się banalnie prosta, jednakże z sekundy na sekundę, gdy licznik punktowy nalicza coraz większe wartości, ta produkcja stawia przed nami wygórowane wyzwania. Gibanie ciałem na lewo i prawo i szybkie uskoki sprawiają, że z gry nie chce się zrezygnować, a każda nasza porażka wprawia w zakłopotanie wraz z jeszcze większą motywacją i lepszym przygotowaniem do kolejnej rundy.

8bit Ninja

Sama rozgrywka jest niesamowitą zabawą samą w sobie, lecz to nie wszystko co przygotowali dla nas twórcy. Czym była by dla nas gra bez rozmaitych dodatków i bonusów. Za wbijanie coraz to wyższych poziomów otrzymujemy złoto, które co jakiś czas spada z górnej części ekranu. Naszym zadaniem jest je kolekcjonować, aby w przyszłości móc zaopatrzyć się w specjalistyczne atrybuty Ninja. Takie dodatki jak wybuchające miny, siekacze czy tarcza, a nawet podwójna szybkość tylko uatrakcyjniają naszą zabawę związaną z tą produkcją. Możemy także wyglądowo zmienić swojego Ninję, lecz taka operacja kosztować nas będzie diamenty, które są do nabycia poprzez mikropłatności.

8bit Ninja

Gier tego typu w sklepach mobilnych jest mnóstwo lecz ta pozycja zdecydowanie wygrywa tę rywalizację klimatem i stylem graficznym.

8bit Ninja to kolejna gra z serii, które nigdy się nie znudzą. Totalny pochłaniacz czasu oraz pożeracz baterii. Warto się nią zainteresować z jednego prostego powodu. Jest ona czaso umilaczem, a czas spędzony przy niej minie wam błyskawicznie.

8bit Ninja

8bit Ninja

by Dogbyte Games Kft.


Aplikacja uniwersalna
za darmo

8bit Ninja
Developer: DogByte Games
Price: Free*


ksk

 
Nadworny hippis, amator fotografii, pasjonat poezji i maniak technologii. Wielbiciel gier niezależnych.


0 KomentarzyZostaw komentarz jako pierwszy!


Zostaw komentarz


(required)